Skip Navigation Links
Úvod
Aktuality
Ceníky
Reference
Kontakty
Historie
Historie Lana s.r.o.

Společnost byla založena v květnu roku 1992 managementem závodu 07 Vodohospodářských staveb. Převzala zaměstnance, závazky a plynule navázala na výrobní, servisní a obchodní činnost bývalého podniku.

Činnost byla zahájena ve stávajících pronajatých prostorách Vodohospodářských staveb v Žalhosticích u Litoměřic.

Koncem roku 1992 byla založena též společnost AMR Hydraulik Litoměřice s.r.o., na výrobu tlakových hadic, ve které má společnost LANA podíl a výkonnou provomoc.

Rok 1995 se stal mezníkem v životě společnosti. Za plného provozu došlo k přestěhování do vlastního areálu v Litoměřicích na Mlékojedské ulici. Začátky nebyly lehké, což dokumentuje FOTO ?

Opět za plného provozu se průběžně rekonstruoval celý areál a vybavoval stroji a mechanizací do současné podoby.

Dalším mezníkem se stal srpen roku 2002 - povodně, kdy byl areál společnosti zaplaven do výšky hladiny 4 metry.Následovaly opět rekonstrukce již zrekonstruovaných výrobních i administrativních prostor za plného provozu. FOTO

V roce 2012 jsme přestěhovali vlastní maloprodejnu KOVOMAT z Lovosic do areálu firmy do Litoměřic.

V současné době se naše činnost ustálila v následujícím rozsahu:

 Výrobní činnost - výroba ocelových konstrukcí, betonářských armatur, výroba,opravy a servis čistíren odpadních vod, zámečnická výroba, repase výrobních linek, zednické práce, výroba tlakových hadic AMR HYDRAULIK.

 Obchodní činnost - hutní materiál a hutní druhovýrobky, včetně dělení materiálu a dovozu ke koncovému zákazníkovi, náhradní díly na stavební stroje, ložiska, gufera, klínové řemeny, těsnění, kroužky, řetězy, prvky pohonů, vázací prostředky, svářecí potřeby, oleje, mazadla, lešení, střešní krytiny.

Opravárenská činnost - opravy stavební strojů, dopravních mechanizmů, lesní techniky, hydraulických systémů ( i na stavbách u zákazníka), repase výrobních linek. Opravy a servis osobních vozů všech značek, včetně zajištění STK a emisí.

Kovoobrábění: soustružení, hoblování, frézování, horizontální vyvrtávačka, broušení

© Petr.Suchomel<>atlas.cz